Burak Ataman

Burak Ataman kimdir? Nerelidir? Öldü mü? Nasıl öldü, neden vefat etti? Yaşı kaçtı? Habere ilişkin bütün ayrıntılar bu sayfada yer almaktadır.

Burak Ataman Vefat Etti!

 • Burak Ataman beyin kanaması sonucu vefat etti.

Burak Ataman Kimdir? Nerelidir? Hasta mıydı?

 • Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 1988 yılında mezun olan Burak Ataman daha sonra London Metropolitan University’de İşletme Post-Graduate diploması aldı. 25 yıl üst düzey yöneticilik yaptığı Türkpetrol, Castrol, BP, Elf, Total gibi uluslararası şirketlerde satış, pazarlama, tedarik yönetimi, operasyon konularında büyük ekiplere liderlik ve mentorluk yaptı.Total Middle East Dubai merkezli İran, Irak ve Türk Cumhuriyetlerinin de dahil olduğu 8 ülkenin yöneticisi olarak farklı kültür ve iş ortamlarında deneyim kazandı.Ekip yönetimi, iş geliştirme, satış ve dağıtım kanalları, vertical integration, marka yönetimi, ilişkisel yönetim gibi konularda önemli başarılara imza attı.Halen İnsan Kaynakları, Enerji Sistemleri Yönetimi ve Marka Mimarisi konularında danışmanlık hizmeti veriyor.


Burak Ataman Hakkında Taziye Mesajları

 • 25 yıllık arkadaşım bugün melek oldu. Çok çok üzgünüm…Kızımın ve oğlumun dayısı, benim akıl verenim oldun… Bu kadar erken olmamalıydı gidişin…
 • 41 senelik arkadaşım, yoldaşım, kardeşim, sırdaşım, meslekdaşım Burak Ataman 10 gün önce geçirdiği ağır bir beyin kanamasının ardından tedavi gördüğü Maslak Acıbadem Hastanesi’nde maalesef bugün yaşamını yitirdi.
  Çok güzel günlerimiz oldu, çok şeyler paylaştık. Her zaman iyi hatırlayacağız. Mekanı cennet olsun.

Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine sabır ve metanet dileriz.

 

“Burak Ataman” üzerine 3 yorum

 1. Canim abim ben kuzeniyim nurlar içinde uyu burak abim .sen mükemmel ,yüreği ,kalbi çok ama çok güzel bir insan .
  Seni asla ama asla unutmayacagiz..
  Ebru kanburoglu ..

  Yanıtla

Yorum yapın