Ev Aletleri Seti

Doğru aletleri Seçmek evinizin görünümünü nasıl iyileştirebilir

Ev aletleri, ev sahiplerinin iyi düşünülmüş yatırımlarıdır, çünkü onları satın almak dikkatli bir araştırma ve kişinin karar verme becerilerini test etmeyi gerektirmiştir. Tabii ki, aynı zamanda estetik açıdan çekici ve işlevsel bir şey istiyorsunuz, böylece ev işlerini hızlı ve kolay bir şekilde bitirebilirsiniz.

Aile eğlencesi ve okul işlerinden yemek hazırlama, temizlik ve çamaşır yıkama işlerine kadar her zaman dayanıklı ve kullanımı verimli cihazlara güvenebilirsiniz. Peki, işlevlerinden, özelliklerinden ve faydalarından ödün vermeden evinizin genel görünümünü iyileştirecek doğru cihazları nasıl seçersiniz?

Bu yazıda, daha güzel bir ev ve rahat bir günlük yaşam için en iyi ev aletlerini seçmenin en iyi yollarını öğreneceksiniz.

  • Güzel bir mutfak için Modern Aletler

Mutfağınızı yeniden şekillendirmek, yeni mutfak aletleri satın almayı içermelidir. Elbette şık ve cesur bir mutfak görünümü için modern, aynı zamanda enerji tasarruflu bir şey bulmak iyi bir fikirdir. Sorduğumuzda HomeGrounds.co , bay Kahve (4 bardak), Kahve Makinesi gibi en iyi kahve makinesini seçmek mutfağınızda çok fazla yer kaplamayacak ve bu da şık bir mutfak görünümüne katkıda bulunacaktır.

Klasik bir dökme kahve makinesi, aynı zamanda şık ve işlevsel olduğu için her mutfakta harika bir ektir. Daha fazla bilgi edinmek için bu videoyu izleyin

  • Oturma odanız için geniş TV

Büyük bir TV’ye sahip olmak oturma odanıza zarif ve şık bir görünüm kazandırabilir. Bununla birlikte, alanınız sınırlıysa, göz yorgunluğuna neden olmasının yanı sıra oturma odanızın daha küçük görünmesini sağlayabilecek büyük bir ekranda çok yakın oturabilirsiniz. Bu, yalnızca bulabileceğiniz en büyük TV’yi satın almamanız, aynı zamanda oturma odanız için doğru boyutta bir TV satın almanız gerektiği anlamına gelir.

Doğru TV boyutunu seçmek, görüntüleme mesafesini inç olarak üçe bölerek yapılabilir. Televizyonunuzdan 15 metre uzakta oturacağınız bir örneğe bakalım. Bu mesafe 180 inç’e eşittir. 3’e bölün ve 60 inç elde edersiniz. Bu, 60 inçlik bir TV’nin oturma odanız için mükemmel boyutta olacağı anlamına gelir.

OTURMA ODANIZIN GÖRÜNÜMÜNÜ KORUMAK VE HATTA GELİŞTİRMEK İÇİN BİR TELEVİZYON KURARKEN BAZI İPUÇLARI:

Oturma odanız için geniş TV

Uygun TV Yerleştirme: Televizyonunuzu oturma odanızın köşesine yerleştirmekten kaçının. Ayrıca, TV’nin sanat eserlerine veya diğer ev dekorlarına müdahale etmesine izin vermeyin. TV’nizi duvara braketler kullanarak monte edebilirsiniz, ancak düşme riski olduğu için herhangi bir mobilyanın üzerine koymayın.

Parlamayı Azaltmak için Pencere Uygulamaları: Oturma odanızda birkaç pencereniz varsa, en basit çözüm, güneşli bir oturma odasındaki TV parlamasını gidermeye yardımcı olmak için astarlı perdeler ve opak perdeler gibi pencere uygulamaları kurmaktır. Birden fazla pencereli herhangi bir oda için mükemmel konumu seçmek çok kolay değil. Bu nedenle, dokuma ahşap veya Roma tonları seçmek gibi odanın tasarım şemasına göre doğru pencere işlemlerini seçmek önemlidir.

  • Buzdolabı Beyanı Yapın

Bir ev mutfağında buzdolabınız üzerinde çalışarak bir açıklama yapabilirsiniz. Örneğin, retro bir buzdolabı modern mutfağınıza çarpıcı bir vurgu katabilir. Retro buzdolapları canlı renklere ve şık bir görünüme sahip, mutfağınızı çok çekici hale getirirken aynı zamanda eski ve yeninin güzel bir kombinasyonunu oluşturuyor. Bu tür retro cihazlar ve açık raflar, içinde sıcak bir atmosfer yarattıkları için mutfağınızın genel görünümünü iyileştirmede çok faydalıdır.

Mutfak tadilatı söz konusu olduğunda, temiz, şık ve daha cesur bir görünüm için buzdolabının yerleşik görünmesini sağlayabilirsiniz. Gerçek bir ankastre buzdolabı bütçe dostu değildir, ancak bu görünümü elde etmek istiyorsanız her zaman bazı numaralar yapabilirsiniz.

Modern ve şık bir mutfak ifadesi için yerleşik görünümlü bir buzdolabı yapmak için bazı ipuçları ve püf noktaları:

Normal Bağımsız Buzdolabını seçin: Bu buzdolabı tipi, üst dondurucu, yan yana, alt dondurucu ve Fransız kapılı versiyonlar dahil olmak üzere farklı konfigürasyonlarda gelir. Bu buzdolapları çevreleyen tezgahlarla birlikte gelmese de, bunları mutfak dolaplarınızla entegre edebilmeniz için ön tarafa döşeme ekleyebilirsiniz.

Dolap Çalışması: Yanları ve üstünü örtmek için buzdolabınızı eşleşen paneller veya dolaplarla kuşatın. Buzdolabınız için mükemmel bir görünüm için dolabınıza uyan bir kaplama seti veya bir kaplama seçin.

Alan Kullanımı: Buzdolabınız için ankastre bir görünüm elde etmek, diğer odadan mutfağınıza yakın, örneğin stok odanız veya çamaşır alanınız gibi bir alan kullanarak mümkündür. Bağımsız buzdolabınız için gömme bir oyuk oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Diğer odada biraz yer kaybetseniz de evinizin en önemli odalarından biri olan mutfak alanınızı daha verimli hale getireceksiniz.

Süslü Brülör Izgaraları

Bir gaz aralığı pahalı bir yatırım olabilir. Akıllı ev sisteminize entegre edebileceğiniz zamanlayıcı ve programlanabilir ayarlar gibi daha gelişmiş özelliklere sahip yeni bir tane satın alabilirsiniz. Ancak bütçeniz varsa, eski brülör ızgaralarını yenileriyle değiştirebilirsiniz. Ocağınızı mükemmel bir sanat eserine dönüştüren havalı, geometrik tasarımlarda çevrimiçi satılan süslü brülör ızgaralarını bulabilirsiniz.

Ayrıca, buzdolabının yerleşik görünmesini nasıl sağlayacağınızla aynı şekilde şık ve modern bir görünüm için gaz aralığınızı yerleşik hale getirebilirsiniz. Çok fazla drama olmadan bağımsız olarak bırakmak da iyi bir fikirdir. Sadece bir gaz aralığının varlığı, güzel mutfağınızı daha işlevsel ve kullanışlı hale getirir. Bir gaz aralığı için gümüş ve siyah renkleri seçmek, küçük mutfağınıza ihtiyaç duyduğu eşsiz zarafeti verir.

Sonuç
Oturma odanızın daha büyük görünmesini sağlayarak veya mutfağınızı daha verimli hale getirerek daha fazla yerden tasarruf etmek istiyorsanız, evinizin genel estetiğini iyileştirmek için doğru aletleri seçmeyi düşünmek önemlidir. TV’nizin doğru boyutta doğru yerleştirilmesi, görüntülemeyi daha konforlu hale getirecek ve oturma odanızın cazibesini artıracaktır.

Öte yandan, buzdolabınızın ve gaz aralığınızın yerleşik görünmesini sağlamak için mutfağınızı yeniden şekillendirmek, ona şık ve zarif bir görünüm kazandırabilir. Kahve makinesi ve gaz aralığı gibi modern mutfak aletlerine yatırım yapmak, daha hızlı kahve ve yemek hazırlığı için gelişmiş özellikler ve daha fazla fayda sağlar.

Huzurlu Ev Dekorasyonu

Yorum yapın