Kış Dekorasyonu

Evinizi bir Kış Sığınağı Nasıl Yapılır

Kış Koruma Alanı

Yılın en soğuk ayları üzerimizdedir ve soğuk sabahlar ve soğuk günler bazen evlerimizi gri ve kasvetli hissettirir. Evinizin her yerinde o rahat, kış hissini elde etmek zor olmak zorunda değil; Soğuk aylardan en iyi şekilde yararlanmak için bu ipuçlarından bazılarını dahil etmeyi deneyin ve aynı zamanda sığınağınızdan mükemmel bir şekilde memnun kalın.

 • Ateşin Yanında Rahat Ol
  Elektrikli Şömine

Kışın parlak bir oturma odası atmosferi yaratmak için ateş şarttır, çünkü sosyal alanınız için rahatlatıcı ve estetik bir merkez olurken tüm evi kızartır. İster kütük yanan bir ateş ister portatif bir elektrikli şömine olsun, her ikisi de evinizde harika bir mevsimsel odak noktası görevi görecektir.

Kış Dekorasyonu Fikirleri

 • Mevsimsel Kokular Ekleyin

İster Noel kokularını tutun, ister daha fazla çiçek notasıyla bahara ulaşın, mevsimlik uçucu yağları, mumları veya balmumu eriyiklerini eve getirmek ambiyans ve rahatlama katacaktır. Kışın en popüler kokularından bazıları, taze ama odunsu bir alt ton için çam, karanfil ve sandal ağacıdır.

 • Manzaralı Bir Odanın Keyfini Çıkarın
  Veranda Sürgülü Kapılar

Yağışları sıcak bir içecekle izlemek veya karanlık rahat akşamların tadını çıkarmak olsun, açık havaya doğrudan bakmak, o rahat hissi korurken alanınızı daha geniş gösterebilir. Quickslide’ın sürgülü veranda kapıları, kışın oturma odanızın konforunda manzaranın tadını çıkarmak için mükemmeldir ve aynı zamanda yaz sıcağında bahçeye açılan kapıların keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • Sıcak Dokuları Birleştirin
  Koyun derisi Taklit Kürk Çift Halı

Suni kürk ve yün, içeri girmek için mükemmel malzemelerdir. Eve kalın ve kalın bir dekor ekleyerek, aileniz ve misafirleriniz için anında daha sıcak ve davetkar hissedeceksiniz. Daha fazla derinlik ve doku için oturma odanıza suni kürk kilimler veya kalın tüylü bir halı ve bir koltuk veya kanepenin karşısındaki yün örtüleri ekleyin.

Kış Köşesi Dekorasyonu

 • Bir Okuma Köşesi Oluşturun
  Okuma Köşesi

Soğuk ve yağmurlu günleri içeride sıcak bir içecek ve kitapla geçirmekten daha rahat bir şey yoktur. Tüm kış boyunca sizi meşgul edecek bir koltuk, atış ve kitap seçkisi ile evinize özel bir okuma alanı getirerek bu kış mevsimsel rahatlamanın tadını çıkarın.

 • Oturma odası için LED ışıklar

Işık, mükemmel atmosferi yaratmak için çok önemlidir. Evinizi peri ışıkları veya dokulu lambalarla aydınlatın veya yaratıcı hissediyorsanız, evinizin herhangi bir yeri için mükemmel rustik ama zarif bir lamba oluşturmak için LED ışıkları bir cam kavanoza yerleştirin.

 • Parlak ve Cesur Olun
  Nötr Kıyı Dekoru

Kışın ortak teması, eve gri, koyu renkler getirir. Odanızı aydınlatmak için cesur mobilyalar veya aksesuarlarla evin en karanlık odalarına bir miktar parlaklık katın. Nötr dekoru tercih ediyorsanız, klasik ve sade bir görünüm elde etmek için minderler veya abajurlar şeklinde hardal veya kobalt mavisi gibi parlak renklerin vurgularını ekleyin.

Ev Aletleri Seti

Yorum yapın